بسیاری از متخصصانی که موفق به کسب درآمد ارزی می شوند برای نقدکردن و تبدیل آن به ریال با محدودیت و مشکلاتی روبرو هستند.اما نگران نباشید ما در کنار شما هستیم تا به سادگی درآمد ارزی خود را دریافت، نقد و تبدیل به ریال کنید.

اگر شما هم با استفاده از تخصص های خود همچون عکاسی، برنامه نویسی،مشاوره بین المللی، ترجمه،طراحی، سوشیال مدیا و ... موفق به کسب درآمد ارزی شده اید می توانید با استفاده از سرویس نقد کردن درآمد ارزی سورن، نسبت به دریافت درآمد و نقد کردن آن اقدام کنید.

نقدکردن درآمد ارزی

روش هایی که برای دریافت درآمد ارزی وجود دارد

      پشتیبانی حرفه ای

      تنوع در روش های دریافت درآمد ارزی

      ارایه سرویس به صورت روزانه بدون نیاز به قرار گرفتن در لیست انتظار خرید

      بهترین نرخ، بدون کارمزد و تسویه فوری

اسکریل

سوئیفت یا حواله ارزی بانکی یکی از روش های مرسوم برای دریافت درآمد ارزی می باشد. شما می توانید با استفاده از سرویس حواله ارزی بانکی نسبت به دریافت درآمد ارزی خود در قالب شبکه بانکی جهانی  اقدام کنید. با استفاده از این روش درآمد ارزی خود را دریافت و بر اساس نرخ روز به ریال تبدیل کنید.برای اطلاع از شرایط دریافت حواله ارزی بانکی کلیک کنید.

حواله ارزی بانکی(سوئیفت)

پی پال

پی پال محبوبترین سرویس نقل و انتقال مالی بین المللی در میان کاربران ایرانی برای دریافت و نقد کردن درآمد ارزی می باشد. با استفاده از سرویس پی پال  خدمات ارزی و مالی سورن می توانید درآمد ارزی خود را در قالب بیش از چهل ارز به  صورت نامحدود  دریافت کنید. بهترین نرخ، بدون کارمزد و تسویه فوری ویژگی های منحصر بفرد سرویس پی پال مجموعه سورن می باشد. برای اطلاع بیشتر در خصوص استفاده از سرویس پی پال کلیک کنید.

پرفکت مانی هم یکی دیگر از سرویس های خدمات ارزی و مالی سورن  برای دریافت درآمد ارزی شما می باشد. این سرویس در مقایسه با پی پال کاربران کمتری دارد اما سهولت استفاده و نداشتن محدودیت برای کاربران ایرانی درخصوص افتتاح حساب و وریفای کردن، توجه ها را به این سرویس نیز جلب کرده است. همچون پی پال با استفاده از این سرویس می توانید در بستر اینترنت درآمد ارزی خود را به صورت آنی دریافت و نسبت به نقد کردن و تبدیل به ریال اقدام کنید برای اطلاع بیشتر در خصوص استفاده از  سرویس پرفکت مانی کلیک کنید.

پرفکت مانی

پیشنهاد سورن به شما

 

مزیت های سرویس نقد کردن درآمد ارزی سورن

خدمات ارزی و مالی سورن روش های متنوعی را برای دریافت درآمد ارزی شما ارایه نموده است. اما آنچه نهایتا برای دریافت درآمد ارزی شما تعیین کننده است توانایی فرستنده و حجم پول ارسالی می باشد.ما از ابتدا در کنار شما خواهیم بود تا با انتخاب بهترین گزینه درآمد شما را بدون قرار گرفتن در لیست انتظار خرید و بر اساس بهترین نرخ به ریال تبدیل و به حساب شما واریز کنیم.

اسکریل نیز همچون پی پال و پرفکت مانی به عنوان یکی از سرویس های دریافت درآمد ارزی در اختیار شما قراردارد. سرویس اسکریل نیز به عنوان یکی از ارزهای الکترونیک می تواند برای دریافت درآمد مورد استفاده قرار بگیرد که اخیرا کاربران ایرانی نیز آن استفاده می کنند. با استفاده از سرویس اسکریل خدمات ارزی و مالی سورن می توانید به راحتی درآمد ارزی خود را همچون سایر روش ها دریافت و نقد کنید. برای اطلاع بیشتر در خصوص سرویس اسکریل کلیک کنید.