مزایای سرویس حواله داخلی

پرداخت و انتقال در کمتر از 24 ساعت

نیاز به اطلاعات حداقلی در قیاس با حواله سوئیفت

بدون کارمزد

حواله ارزی داخلی به حواله ای گفته می شود که تامین منابع برای واریز به حساب گیرنده درکشور مقصد از منابع بانکی در کشور مقصد تامین می شود و برای دریافت کننده به مثابه یک حواله داخلی به حساب می آید. خدمات ارزی و مالی سورن بر اساس ظرفیت و توانایی هایی که دارد می تواند در تعدادی از کشورها از طریق کارگزاران یا با استفاده ازروشهای پیشرفته پرداخت و انتقال پول حواله شما را در کمتر از 24 ساعت به حساب دریافت کننده واریز کند. از مهمترین مزیت های حواله ارزی داخلی به نسبت حواله سوئیفت می توان به زمان کمتر و نیاز به اطلاعات حداقلی از مشتری اشاره کرد که در مواردی برای حواله ارزی داخلی یورو نام مشتری و شماره ایبان مشتری به تنهایی برای انجام انتقال کافی می باشد.

خدمات حواله ارزی داخلی یکی از سرویس های محبوب کاربران ارزی می باشد که با توجه به سرعت در پرداخت و نرخ مناسب در قیاس با سایر روش ها، مورد توجه متقاضیان خدمات ارزی می باشد. خدمات ارزی و مالی سورن با تکیه بر دانش روز و همچنین کارگزاری های فعال توانایی انجام حواله های داخلی را برای متقاضیان این سرویس فراهم کرده است.در این میان با توجه به حضور و سابقه ما در کشور مالزی نرخ خرید و فروش رینگیت مالزی به صورت روزانه در اختیار شما قرار می گیرد.جهت استعلام نرخ سایر ارزها با ما در تماس باشید.

حواله ارزی داخلی

رینگیت واحد پول مالزی است که با توجه به حجم مبادلات مالی میان ایران و مالزی از اهمیت بسزایی برخوردار است. مجموعه سورن بر اساس ظرفیت و توانایی هایی که دارد می تواند انتقال پول شما را در کمتر از 24 ساعت به حساب دریافت کننده انجام دهد. برای استفاده از سرویس حواله داخلی مالزی کافیست با ما در ارتباط باشید تا با قطعیت نرخ حواله، پرداخت شما در کمترین زمان ممکن انجام شود.

خرید و فروش رینگیت مالزی

RMY-01-min.png
سرویس حواله ارزی داخلی