امروزه روش های متنوعی برای پرداخت های ارزی وجود دارد که علیرغم سهولت و سادگی، بسیاری از هموطنان برای استفاده از آن با مشکلات و محدودیت هایی روبرو هستند. شما می توانید با استفاده از خدمات پرداخت ارزی سورن بدون نیاز به داشتن کارت های اعتباری بین المللی  پرداخت های ارزی خود را انجام دهید.


خرید سرویس های آنلاین،  هزینه شرکت در کنفرانس ها و همایش ها، پرداخت هزینه چاپ مقالات و شرکت در آزمون های بین المللی، رزرو بلیط هواپیما و هتل، خرید بلیط کنسرت ها و جشنواره های بین المللی و خرید بازی های آنلاین تنها بخشی از سرویس پرداخت ارزی سورن می باشد که شما هم در صورت نیاز می توانید از آن استفاده کنید.

پرداخت ارزی

تنوع در روش های پرداخت

    بدون کارمزد

    کمترین نرخ

    سرعت در پرداخت

 

با استفاده از سیستم پرداخت ارزی سورن شما می توانید به سادگی و تنها با برقراری تماس نسبت به انجام سفارش خود اقدام کنید. نیازی به قرار گرفتن شما در لیست های انتظار و پرداخت هزینه های اضافی نیست. تنها با یک تماس، بدون کارمزد، با بهترین نرخ در کمترین زمان پرداخت ارزی خود را انجام دهید.

pardakht arzi eslid2-01-min.png
pardakht arzi eslid5-01-min.png

با توجه به تنوع وبسایت های پذیرنده در استفاده از روش های دریافت ما هم طیف وسیعی از روش های پرداخت ارزی را در اختیار شما قرارداده ایم که با استفاده از این روش ها شما هم می توانید پرداخت های ارزی خود را به سادگی انجام دهید.

مزایای سرویس پرداخت ارزی سورن