درگاه های پرداخت بین المللی ضروری ترین نیاز سرویس دهندگان ایرانیست و ما همواره در تلاشیم که شرایط اعطا و ارایه چنین درگاه هایی را برای شما فراهم نماییم. با توجه به تنوع کسب و کارهای آنلاین و شرایط عمومی و اختصاصی استفاده از هر درگاه ما در تلاشیم که با در نظر گرفتن تمامی جوانب بهترین درگاه مورد نظر را در اختیار شما قرار بدهیم. جهت دریافت مشاوره از طرق راه های ارتباطی با ما در باشید.

مزایای درگاه پرداخت سورن گیت

با توسعه کسب و کارهای آنلاین، ایده حضور در بازارهای بین المللی، در ذهن سرویس دهندگان ایرانی نیز شکل گرفت. سرویس دهندگانی که با وجود تمام توانایی ها و بالابودن سطح کیفی سرویس ها همواره برای دریافت درآمد حاصل از فروش سرویس های آنلاین خود، با محدودیت و موانعی روبرو هستند.

درگاه های پرداخت بین المللی مجموعه سورن با نام تجاری سورن گیت راه حلی مطمئن برای دریافت درآمد ارزی آن دسته از افرادی می باشد که قصد ورود به بازارهای بین المللی را دارند اما برای دریافت درآمد ارزی خود با محدودیت و موانعی روبرو هستند.

درگاه پرداخت بین المللی

سورن گیت مجموعه درگاه های اختصاصی خدمات ارزی و مالی سورن برای ارایه به سرویس دهندگان ایرانی می باشد که بر خلاف سایر درگاه های پرداخت بین المللی که به سرویس دهندگان ایرانی ارایه می گردد، مالکیت آن به خدمات ارزی و مالی سورن تعلق دارد .همین مساله باعث بالارفتن سطح امنیت مالی درگاه در قیاس با سایر درگاه های پرداخت بین المللی می شود.

سورن گیت راه ورود شما به بازارهای بین المللی

درگاه های اختصاصی سورن گیت

*درگاه های پذیرنده مستر کارت و ویزا کارت

*درگاه های پذیرنده پی پال با قابلیت پذیرش مستر کارت و ویزا کارت

قابلیت ارایه در کمتر از سه روز کاری:

 

پس از انعقاد قرارداد و ارایه درگاه در کمتر از سه روز کاری، تمامی اطلاعات مورد نیاز برای نصب درگاه در اختیار شما قرار می گیرد.می توانید با استفاده از این اطلاعات نسبت به نصب درگاه اختصاصی بر روی وب سایت خود اقدام کنید.

سورن گیت این قابلیت را در اختیار شما قرار می دهد که پس از فروش سرویس ها، با استفاده از تمامی واحدهای ارزی معتبر نسبت به دریافت درآمد خود اقدام کنید و محدودیتی در خصوص تعیین واحد ارزی نداشته باشید.

شما می توانید در هر زمانی نسبت به نقد کردن درآمد خود اقدام کنید. محدودیتی در خصوص آزاد سازی وجوه واریزی به درگاه وجود ندارد و نقد کردن بر اساس تقاضای شما در تمامی روزهای کاری و بر اساس نرخ های درج شده در وبسایت،اپلیکیشن و یا صفحات اجتماعی انجام خواهد شد.

نقد کردن فوری پس از واریز به درگاه

با توجه به اختصاصی بودن و عدم نیاز به سایر واسطه ها، پس از تکمیل فرم های مورد نظر توسط متقاضی، ارایه مدارک و اطلاعات اولیه در خصوص زمینه فعالیت، در کمتر از سه روز کاری درگاه پرداخت ارایه می گردد.

قابلیت پشتیبانی تمامی واحدهای ارزی

اختصاصی بودن:

پیشنهاد سورن به شما چیست؟

درگاه های بیشماری برای ارایه وجود دارند که هر کدام به نحوی با مشکلاتی از قبیل محدودیت دریافت، نامعتبر بودن شرکت ارایه دهنده، عدم پذیرش واحدهای ارزی و... روبرو هستند که با در نظر گرفتن تمامی موانع و مشکلات درگاه های اختصاصی سورن گیت در یک نگاه کلی عبارتند از: