پی پال محبوب ترین سرویس نقل و انتقال مالی بین المللی الکترونیک در میان کاربران ایرانی به شمار می آید که علیرغم سهولت و سادگی همچنان دارای موانع و محدودیت هایی در استفاده می باشد.

سرویس پی پال مجموعه سورن با ارایه خدمات متنوع و کاربردی از قبیل خرید و فروش ارزهای پی پال، نقد کردن درآمد ارزی، ارایه درگاه پرداخت بین المللی پی پال، خرید با پی پال و ... در تلاش است که نیاز شما به این سرویس مالی بین المللی را بر طرف سازد.

خرید و فروش پی پال

paypal.png

ارایه خدمات پی پال

خرید و فروش ارزهای پی پال، ارایه درگاه پرداخت بین المللی، نقدکردن درآمد ارزی و خرید با پی پال، مجموعه خدمات سرویس پی پال  سورن می باشد که شما می توانید از آن استفاده کنید.

خرید و فروش ارزهای پی پال

با استفاده از سرویس خرید و فروش ارزهای پی پال، شما می توانید به سادگی و در کمترین زمان و با منصفانه ترین نرخ، حساب های پی پال خود را شارژ و یا پرداخت های ارزی خود را انجام دهید. همچنین می توانید بدون اینکه به افتتاح حساب پی پال نیاز داشته باشید درآمد خود را بدون کارمزد، با بهترین نرخ به صورت فوری دریافت و نقد کنید.   

ارایه درگاه پرداخت بین المللی پی پال

درگاه پرداخت بین المللی پی پال با قابلیت پذیرندگی همزمان پی پال و معتبرترین کارت های اعتباری یعنی مستر کارت و ویزا کارت، متمایزترین درگاه پرداخت  بین المللی می باشد که در کمتر از سه روز کاری به صورت اختصاصی با قابلیت پشتیبانی تمامی واحدهای ارزی و نقد کردن فوری در اختیار کاربران قرار می گیرد.برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

نقد کردن در آمد ارزی

امروزه افرادی همچون عکاس، برنامه نویس،گرافیست،مشاور بین المللی و ... وجود دارند که علیرغم انجام پروژه هایی به صورت دورکاری برای دریافت درآمد ارزی خود با مشکلاتی روبرو هستند. نداشتن حساب پی پال وریفای شده برای دریافتی مطمئن یکی از این مشکلات می باشد. با استفاده از سرویس نقد کردن درآمد ارزی پی پال مجموعه سورن می توانید بدون محدودیت نسبت به دریافت و نقد کردن درآمد خود با بهترین نرخ، بدون کارمزد و در کمترین زمان اقدام کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

خرید با پی پال

خرید با پی پال طیف وسیعی از پرداخت های ارزی را شامل می شود.خرید سرویس های آنلاین، هزینه شرکت در کنفرانس ها و همایش ها، پرداخت هزینه چاپ مقالات و شرکت در آزمون های بین المللی، رزرو بلیط هواپیما و هتل، خرید بلیط کنسرت ها و جشنواره های بین المللی و.... مواردی هستند که با استفاده از پی پال می توان نسبت به خرید و پرداخت آنها اقدام کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.