پرفکت مانی یکی دیگر از روش های پرداخت الکترونیک بین المللی می باشد که این روزها برای دریافت و پرداخت ارزی مورد استفاده قرار می گیرد و در مقایسه با سایر روش ها دارای مزایایی می باشد که مهمترین آنها افتتاح و وریفای کردن حساب پرفکت مانی می باشد.

مجموعه سورن با توجه به نیاز هموطنان به این سرویس، خرید و فروش دلار پرفکت مانی را همچون سایر ارزهای الکترونیک (پی پال  و اسکریل) در دستور کار خود قرار داد است.

خرید و فروش دلار پرفکت مانی

پرفکت مانی

گسترش پرفکت مانی باعث استفاده از آن توسط کاربرانی شده است که برای دریافت ها و پرداخت های خود از پرفکت مانی استفاده می کنند. اگر شما هم از این روش برای دریافت، پرداخت  و خریدهای ارزی خود استفاده می کنید می توانید با استفاده از سرویس خرید و فروش دلار پرفکت مانی دریافت ها و پرداخت ارزی خود را انجام دهید. برای استفاده از این سرویس کافیست با ما در تماس باشید تا بدون قرار گرفتن در لیست انتظار، در کمترین زمان و با بهترین نرخ نسبت به خرید و فروش دلار پرفکت مانی اقدام کنید.

ساخت و وریفای کردن حساب پرفکت مانی

پرفکت مانی محدودیتی برای کاربران ایرانی ندارد. شما به سادگی و با پرکردن فرم ثبت نام و نوشتن مشخصاتی مثل نام و نام خانوادگی، ایمیل، اسم شهر می توانید حساب پرفکت مانی بسازید. در وارد کردن آدرس ایمیل دقت داشته باشید.ممبر آیدی که نام کاربری شما برای ورود به حساب پرفکت مانی می باشد  به ایمیل شما ارسال خواهد شد.برای اینکه بتوانید بدون محدودیت از حساب پرفکت مانی استفاده کنید می بایست نسبت به احراز هویت و وریفای کردن حساب اقدام کنید. وریفای کردن حساب در سه مرحله که  شامل تایید مدرک شناسایی، قبض خدماتی و شماره تلفن می باشد انجام خواهد گرفت.

perfectmoney.png