شما با استفاده از کد اختصاصی که پس از ثبت نام به شما تعلق می گیرد می توانید به صورت نامحدود دوستان خود را به سورن دعوت کنید. بر اساس این طرح 0.2 % از ارزش معاملات هر فردی که با کد اختصاصی شما ثبت نام می نماید به مدت یکسال به حساب ریالی شما واریز خواهد شد.   

جشنواره و قرعه کشی

تتر با علامت اختصاری USDT به عنوان یک ارز دیجیتال شناخته می شود که معادل یک دلار آمریکا ارزش دارد. با توجه به اهمیت این رمز ارز کاربردی، سرویس خرید و فروش تتر با تکیه بر ارایه بهترین نرخ های خرید و فروش و با شعار (تتر را ارزانتر بخرید) راه اندازی شده است.برگزاری جشنواره های هفتگی و ارایه طرح دعوت از دوستان، تلاش های ما برای تعدیل نرخ تتر و جلب رضایت کاربران بوده است.

خرید و فروش تتر

چگونه شروع کنیم؟

اولین قدم برای انجام معاملات خرید و فروش تتر ایجاد یک حساب است که اصطلاحا والت(Wallet) نامیده می شود. برای ایجاد والت نیازی به پرداخت هزینه نیست، کافیست که بر روی  یکی از پلتفرم های معتبر نسبت به ایجاد حساب کاربری اقدام کنید. با استفاده از والت شخصی خود می توانید نسبت به ارسال، دریافت و تبدیل اقدام کنید. برای دریافت مشاوره در زمینه ساخت والت می توانید با ما در تماس باشید.

احراز هویت

پس از ساخت والت اولین قدم برای خرید و فروش تتر، احراز هویت می باشد. ارایه خدمات خرید و فروش دلار تتر بدوا با احراز هویت انجام می پذیرد. هدف از احراز هویت تضمین صحت معاملات می باشد و برای هر شخص حقیقی تنها یکبار انجام می شود. جهت اطلاع از شرایط و نحوه احراز هویت کلیک کنید.

دستور العمل خرید و فروش دلار تتر

پس از احراز هویت و تایید مشخصات هویتی و بانکی شما و تطابق آن با مدارک ارسال شده، شما می توانید نسبت به خرید و فروش تتر اقدام کنید. با توجه به حساسیت معاملات ارزهای دیجیتال، اقدام به تهیه دستور العمل خرید و فروش دلار تتر نموده ایم که با مطالعه آن می توانید از نحوه ارسال، دریافت، پرداخت ریالی و تسویه ریالی مطلع شوید. برای اطلاع از دستور العمل خرید و فروش دلار تتر کلیک کنید

طرح دعوت از دوستان چیست؟

تعدیل نرخ خرید و فروش(طرح دعوت از دوستان)

افرادی که در بازار معاملات تتر مجموعه سورن فعال هستند همواره از نرخ های ما رضایت داشتند. ما تصمیم گرفتیم که به کمک شما برای تعدیل هر چه بیشتر نرخ ها این بازار را گسترش دهیم چرا که نهایتا به نفع تمامی کاربران خواهد بود.

tether-min.jpg

مزایای سرویس خرید و فروش تتر مجموعه سورن

امکان معامله حضوری

هر یک از کاربرانی که نسبت به احراز هویت اقدام نموده و مدارک آنها تایید شده است در صورت تمایل می توانند با مراجعه به دفتر خدمات ارزی و مالی سورن سبت به معامله حضوری اقدام نمایند. با توجه به شرایط فعلی، رعایت پروتکل های بهداشتی برای تمامی کاربران در هنگام مراجعه الزامی می باشد.